Menu

TOP SKIN CLEAN s.r.o.

Anker cleaning WELLNESS PRO
služba pro nejnáročnější

Již pět let přichází Anker technology s vysoce kvalitními nanopřípravky, již pět let Vám aktivně nasloucháme. Díky tomu víme, jaké jsou Vaše přání a potřeby. Až do této chvíle jsme nabízeli „pouze“ přípravky, jejichž cílem je usnadnit běžnou údržbu a tím výrazně ušetřit čas a peníze našich zákazníků.

Nacházíme se v době, kdy se volný čas stává nedostupným luxusem. Snažíme se každou volnou minutu věnovat zábavnějším činnostem, než je údržba či náročný úklid. Mnohdy se dostaneme do situace, kdy zjistíme, že naše síly již nestačí. Nyní přicházíme s řešením…

Za pomoci kvalitních nanoproduktů a kvalifikovaných pracovníků odstraníme z jakýchkoli povrchů nečistoty, jako jsou např. vodní kámen, špína a mastnota. Obnovíme funkci protiskluzu s následným hydrofobním efektem (takto ošetřený povrch odpuzuje vodu).

Profesionální čištění proskluzové dlažby

Tohoto efektu docílíme s pomocí hloubkového čističe, který povrch dokonale vyčistí a zároveň odmastí. Takto vyčištěný povrch navrací dlažbě protiskluzové vlastnosti. Otevřené póry materiálu následně doporučujeme ošetřit nanoimpregnacemi.

Odstranění minerálních usazenin

Tohoto efektu dosáhneme jemnými, a přitom vysoce účinnými čističi, které odstraňují minerální nečistoty, zbytky rzi i oxidace. Vhodné pro čištění skla, polykarbonátu, plastového a kovového materiálu. Před následným usazováním minerálních nečistot doporučujeme povrch ošetřit nanoimpregnacemi.

Nanotechnologická impregnace

Pro prodloužení čistoty, funkčnosti a vlastností materiálu je vhodné otevřený povrch následně uzavřít. K tomu slouží revoluční nanopřípravky z řady NANO4YOU. Tyto přípravky se vyznačují vysoce hydrofobními, paropropustnými a prodyšnými účinky. Aplikace je plně transparentní, díky tomu si materiál zachovává svůj vlastní vzhled.

Foggování

Aerosolová dezinfekce NanoAB Protect, aplikovaná sofistikovanými přístroji. Dezinfekce odstraňuje biologický zápach, viry i plísně. Aktivní vrstva polymeru prodlouží antibakteriální ochranu až na 14 dní. Dezinfekce samotná je bez zápachu, nepoškozuje materiály, nebělí.

V rámci 100% pokrytí služby WELLNESS PRO

Rádi Vám vyhotovíme přehlednou cenovou kalkulaci podle Vámi přiložených informací o metráži a materiálu. Po příjezdu aplikačního týmu Vám profi pracovník vysvětlí pracovní postup, docílený efekt a zodpoví Vaše další otázky. Víme, že naše produkty fungují, a proto se nebojíme ukázat to i Vám (pracovník ošetří kousek povrchu pro Váš souhlas s účinností a Vámi požadovaným efektem; pokud toto již neproběhlo na první schůzce s obchodním zástupcem). Následně Vám bude doporučen postup pro další, běžné ošetřování povrchů nanoimpregnací.

Věříme, že patříme mezi špičku ve svém oboru.

Kompletní prezentaci služeb WELLNESS PRO si můžete stáhnout zde.

top-skin-clean-wellness-pro.pdf top-skin-clean-wellness-pro.pdf [PDF, velikost: 3,8 MB]